(+48) 25 791 92 82

Napisz do nas!!!

UWAGA!

SKLEP ONLINE

Informujemy, że w dniach od 18.07.2016 do 15.08.2016 planowana jest przerwa urlopowa. W tym czasie firma będzie nieczynna. Wszystkie zamówienia składane w tych dniach będą realizowane od dnia 16.08.2016 r.

Zapraszamy na targi Agroshow w Bednarach stoisko C 267

 

Wystawa Rolnicza AGRO SHOW

odbędzie się w dniach 18-21 września 2015r. w Bednarach.

 

Międzynarodowa Wystawa Rolnicza AGRO SHOW organizowana jest przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych od 1999 roku. AGRO SHOW od lat postrzegane jest jako doskonałe miejsce prezentacji najnowszych i najnowocześniejszych maszyn i urządzeń rolniczych. To również kompleksowa wystawa, podczas której swoją aktualną ofertę pokazują producenci nawozów, nasion, środków ochrony roślin, firmy z sektora finansowego i innych branż związanych z rolnictwem. Dzięki temu rolnicy przybywający na AGRO SHOW podczas 4 dni Wystawy mają możliwość zapoznania się z kompletną ofertą środków produkcji i usług dla rolnictwa. Mogą też spotkać się bezpośrednio z przedstawicielami wszystkich liczących się instytucji i agencji związanych z branżą rolniczą. Jesteśmy dumni z tego, że AGRO SHOW stało się platformą do poszerzania wiedzy, wymiany poglądów, kontaktów i doświadczeń. Wśród głównych atutów Wystawy można wymienić jej nowoczesną i dynamiczną formułę, bogate wsparcie branżowe oraz lokalizację.

 

Więcej na http://www.agroshow.eu/agroshow/

 

Informujemy, że w dniach od 27.07.2015 do 10.08.2015 planowana jest przerwa urlopowa. W tym czasie firma będzie nieczynna. Wszystkie zamówienia składane w tych dniach będą realizowane od dnia 10.08.2015.

ZAPRASZAMY NA  AGROTECH KIELCE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W dniach 27-29 marca odbędą się XXI Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH. Jak co roku firma PROMAR będzie obecna na targach.

Znajdą nas Państwo w Hali "A"  stoisko numer A3.

Zapraszamy serdecznie!

 

http://www.targikielce.pl/pl/agrotech.htm

Informujemy, iż przerwa świąteczna w naszej firmie trwa od 24.12.2014 do 07.01.2015

KOSIARKA DYSKOWA

Kosiarka dyskowa przeznaczona jest do koszenia roślin niskołodygowych na niezakamienionych użytkach zielonych o równej powierzchni.

Dzięki zastosowaniu regulowanego sworznia zaczepu maszynę można  agregatować z ciągnikami  wyposażonymi z II lub III kategorię zawieszenia.

Do napędu kosiarki zastosowano sprawdzoną przekładnię i listwę tnącą włoskiej firmy COMER. Napęd z ciagnika przekazywany jest za pomocą  wału przegubowo – teleskopowego ze sprzęgłem jednokierunkowym na przekładnię katową oraz listwę tnącą.

Konstrukcja ramy zawieszenia pozwala na podnoszenie kosiarki na uwtrociach wyłacznie za pomocą siłownika bez konieczności unoszenia ciągeł dolnych ciągnika.

 

NOWOŚĆ! KOMPUTER BRAVO 400S

Komputer Bravo 400s powstał z myślą o wspomaganiu precyzyjności zabiegów, jest przystosowany i może być używany do wszystkich zabiegów rolnych, w połączeniu z odpowiednią elektroniką sterowania, czujnikami, siłownikami i akcesoriami. Jego wszechstronność pozwala na użycie jego zarówno jako nawigatora, jak i komputera do opryskiwaczy polowych.

 

Podstawowe funkcje i zalety:

 

  • możliwość przekształcenia nawigatora w komputer do zabiegów opryskowych i odwrotnie
  • automatyczne zamykanie ze sterowaniem pojedynczej dyszy
  • automatyczny wybór odpowiedniej dyszy podczas kierowania pojazdem
  • precyzyjność do 2,5 m w zależności od podłączonego odbiornika GPS
  • zarządzanie sterowaniem hydraulicznym belki (do 9 sekcji)
  • wskazanie realnego poziomu cieczy w zbiorniku

MENU GŁÓWNE

NASZ ADRES:

JAK DO NAS TRAFIĆ?

ZŁOTKI 49A

07-140 SADOWNE

tel.: 25 791 92 82

tel. kom.: 506 205 137

fax: 25 740 55 61

e-mail: promar@promar-zlotki.pl

www.promar-zlotki.pl

Projekt i realizacja strony: mczajka.pl